Potrzebujesz pomocy? Zapytaj eksperta! 537 472 082

Znajdź nas:

Usługi doradztwa gospodarczego

Przygotujemy dla Ciebie biznesplan, oszacujemy opłacalność przedsięwzięcia, zajmiemy się analizą strategii rozwoju firmy.

Nasze usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorców rozpoczynających działalność, jak również do przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku od wielu lat.

Nasze usługi doradztwa gospodarczego obejmują m.in.:

  • rejestrację podmiotu gospodarczego;
  • prowadzenie ksiąg podatkowych;
  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych;
  • profesjonalne doradztwo w negocjacjach biznesowych;
  • przygotowanie oficjalnych pism.

Swoje wsparcie oferujemy na czterech płaszczyznach:

Biznesplan ułatwia zaplanowanie strategii rozwoju firmy, określenia celów przedsiębiorstwa i przewidywanych zysków. Jest również przydatny podczas analizy opłacalności firmy. Projekt znajduje zastosowanie w przypadku potrzeb wewnętrznych przedsiębiorstwa dotyczących badania rozwoju firmy, a także w przypadku potrzeb zewnętrznych, między innymi podczas ubiegania się o kredyt inwestycyjny.

Analizy o różnym poziomie szczegółowości ( m.in. odcinkowe, całościowe, decyzyjne, systemowe, wskaźnikowe) służą kontroli zjawisk zachodzących wewnątrz firmy. Są przydatne do oceny sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa.

Pisemne raporty mają wspierać przedsiębiorcę w monitorowaniu postępów w realizacji określonych zadań. Są one sporządzone zgodnie z pewnymi wytycznymi, dlatego też mogą służyć zarówno celom wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Szczegółowe raporty ułatwiają śledzenie procesów zachodzących w firmie i ułatwiają w podejmowaniu decyzji na bazie wiarygodnych danych.

Analiza strategii rozwoju firmy ułatwia sprawdzenie, czy firma racjonalnie korzysta z zasobów i jej działalność pokrywa się z aktualnymi potrzebami rynku. Ocena strategii wspiera przedsiębiorcę w upewnieniu się, że korzysta on z optymalnych narzędzi i podąża w kierunku właściwym dla realizacji wcześniej zamierzonych celów firmy.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ